Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Konflikt w Jastkowie: Zostawcie przedszkole w spokoju

Utworzony przez Znawca sprawy, 14 stycznia 2010 r. o 21:12 Powrót do artykułu
Wchodźcie na http://www.designeurope2010.eu/index.php i głosujcie na artystyczny projekt naszej Rodaczki z Poznania. Jej sukces będzie sukcesem Polski na arenie międzynarodowej!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Owszem jestem zięciem pana Benisza, ale sroce spod ogona nie wypadłem. Jestem synem Stefana Kockiego, waszego ''sąsiada'' pochodzącego z Piotrawina.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gość~ napisał:
To doprawdy już przesada! Czytam drugi raz i nie mogę uwierzyć, aż się chce krzyknąć Komuno wróć. To rzeczywiście próba kneblowania ust prasie. Redaktor, który podejmuje ważny temat społeczny dotyczący rodziców i ich dzieci jest straszony. Panie Redaktorze dziękujemy, że przynajmniej Pan się zainteresował naszymi problemami! Proszę się nie bać nie ma tak dobrze żeby w dzisiejszych czasach jakiś kontroler z wiejskiej gminy a nawet wójt, zamykał usta prasie. Dzięki Waszej pracy wiele spraw ujrzało światło dzienne. Może udało się przestraszyć niektórych pracowników gminy, którzy wolą milczeć w dobie kryzysu i braku pracy ale dziennikarze w wolnym kraju na szczęście nie musza sie bać
Do rodzica i gościa.Wypowiedź z godziny 16, 52 nie jest wypowiedzią audytora lecz osoby podszywającęj się pod audytora. Domniemam, że jest to "gość" lub "rodzic" lub też "biedna renata" dzieląca się swymi rozterkami z Panem Redaktorem Wieczerzakiem, albo osoby reprezentujące tego "trzeciego". Niezależnie od powyższego, chcę Was poinformować, że IP waszego komputera posiada Redakcja Dziennika Wschodniego, a dzięki IP waszego komputera - wasze dane osobowe - operator sieci, z której korzystacie. Nie jesteście więc na tym forum anonimowi. Pozwoliliście sobie na przekazanie moich danych osobowych, dodam, że mam na imię Andrzej, a Benisz piszę z dużej litery. Wierszokleto (do do gościa) lub anonimie (to do audytora z 16, 52) odkryj swą twarz na tym forum i nie obrażaj pracowników z "wiejskiej gminy". Wydaje mi się, a nawet jestem pewny, że ich intelekt, o który tak się martwisz, jest o wiele większy niż Twój.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hehehehe, sie narobiło!!!!! Mamy już 2 audytorów w gminie....? A najzabawniejsze jest to, że nie powinniśmy mieć żadnego, bo zatrudnienie kogoś na tym stanowisku nie jest w naszej gminie obligatoryjne. Mam wrażenie, że jakby jakaś persona miała być zatrudniona i była hyclem lub kominiarzem, to mielibyśmy w gminie takie stanowiska stworzone.Starszy hycel w referacie ochrony środowiska, główny kominiarz gminy w referacie budownictwa oraz specjalista ds. żebractwa w referacie budżetu i księgowości.... pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mała polemika z "Prawdziwym Audytorem" (na wszelki wypadek napiszę wszystko z wielkiej litery bo nie jestem w sieci anonimowy). Wierszokleta to w tym przypadku postać dająca się rozpoznać jako osoba twórcza - bądź co bądź coś wymyśliła, a mnie się nawet podobało i rozbawiło mnie to do łez. Natomiast "Prawdziwy Audytor" nie może się pochwalić niczym twórczym i konstruktywnym. Jad płynący z Pańskich wypowiedzi w żadnym stopniu nie jest elementem pozwalającym dostrzec w Panu kogoś twórczego i pozytywnego. Straszenie brakiem anonimowości jest przejawem Pańskiej bezradności na opinnie internautów, którzy mniemam mają większą wiedzę od Pana na temat użytkowania sieci. Póki co jest Pan Panie "Prawdziwy Audytorze" tylko i wyłacznie inspiracją dla wierszokletów i w tym jest Pan naprawdę dobry. Pozdrawiam Cię wierszokleto i czekam na "Fraszkę na Audytora"!!!!!!! P.S. Ganię zachowania polegające na podszywaniu się pod kogoś, nawet jeśli chodzi o osobę inspirującą wierszokletów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na Audytora Prawdziwego czy „lewego” Audytora miewać swego To jest sprawa niesłychana Zastępuje nawet Pana.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wierszokleta napisał:
Na Audytora Prawdziwego czy „lewego” Audytora miewać swego To jest sprawa niesłychana Zastępuje nawet Pana.
"Błazeńska rzecz niema odpowiedzi" (Samolon Rysinski)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Samolon czy moze samolot? bo mi się podkreśla....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Którą gęś uderzą, ta gęgnie Salomon Rysiński
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Galant w półtory poły Salomon Rysiński
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
audytor (prawdziwy) napisał:
Do rodzica i gościa.Wypowiedź z godziny 16, 52 nie jest wypowiedzią audytora lecz osoby podszywającęj się pod audytora. Domniemam, że jest to "gość" lub "rodzic" lub też "biedna renata" dzieląca się swymi rozterkami z Panem Redaktorem Wieczerzakiem, albo osoby reprezentujące tego "trzeciego". Niezależnie od powyższego, chcę Was poinformować, że IP waszego komputera posiada Redakcja Dziennika Wschodniego, a dzięki IP waszego komputera - wasze dane osobowe - operator sieci, z której korzystacie. Nie jesteście więc na tym forum anonimowi. Pozwoliliście sobie na przekazanie moich danych osobowych, dodam, że mam na imię Andrzej, a Benisz piszę z dużej litery. Wierszokleto (do do gościa) lub anonimie (to do audytora z 16, 52) odkryj swą twarz na tym forum i nie obrażaj pracowników z "wiejskiej gminy". Wydaje mi się, a nawet jestem pewny, że ich intelekt, o który tak się martwisz, jest o wiele większy niż Twój.
Lis grzeje, kuna chłodzi, sobol zdobi, baran wszy płodzi. Salomon Rysiński
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Lis grzeje, kuna chłodzi, sobol zdobi, baran wszy płodzi. Salomon Rysiński
Mądra konstytucyja starych dworzan godna jest, żeby i u młodszych abo nowo dworujących była zachowana, to jest, aby żarty nie bolały, nie śmierdziały, nie szkodziły. Żeby te mądre zdrowe rady a raczej dekreta starszych miały skuteczną egzekucyją, ma się starać grzeczny dworzanin i piękny polityk, aby nierzkąc żarty jego nie śmierdziały jako Sowizrzałowe, ale raczej rozumem pachnęły.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Racja jest jak d***, każdy ma swoją. Józef Piłsudski
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nowe przedszkole-miało być fajnie- ceny miały pozostać na starym poziomie, a jak na razie na początek już wiem, że mój bardzoskromny portfel będzie w tym roku co miesiac lzejszy o stówę w porównaniu z ubiegłym rokiem. i jak to się ma do propagowania wychowania przedszkolnego!!!?????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mam pytanie do rodziców dzieci - jak waszym zdaniem funkcjonuje nowe przedszkole?Jaka jest opieka, kto się dziećmi opiekuje, czy wasze dzieci są zadowolone?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moje dziecko chodziło jakiś czas do tego pseudo przedszkola i nie wydaje mi się żeby było pedagogiczne wydzieranie się na dzieci i dawanie klapsów tym niegrzecznym.mało tego nad drzwiami w sali wisi tabliczka -tu się liczy tylko zdanie Uli-.Nie wspomnę już o warunkach sanitarnych szczególnie w łazience.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieszkanka napisał:
Drogi "Mieszkańcu"! To przykre, że tak postrzegasz świat. Co gorsza, obrażasz ludzi, których pracy nie znasz. Przemyśl to w wolnej chwili.
Niestety, przykre ale PRAWDZIWE ! ! !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najgorsze jest to że większość rodziców tego nie jest świadoma co w tym przedszkolu się dzieje.Dla mnie poronionym pomysłem jest zatrudnić opiekuna który kopci papierosy,wychodzi na dwór ale co z tego,jak wraca i do takiej popielnicy przytulają się dzieciaczki,mało tego moje dziecko mi powiedziało że straszą ,jeśli będą się słuchać to ywamkną w ciemnym pokoju z pająkami.Zastanawiam się czy rodzice są świadwomi tego że ci pseudo pedagodzy niszczą poczucie bezpieczeństwa naszych dzieci,bo jak na razie wszyscy siedzą cicho i udają że wszystko jest w porządku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 5 z 5

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...